DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZ ve SAYGIDEĞER BAYİLERİMİZ

Şubat 2019 tarihi itibarı ile ürün paletimizin Boya Dışı Ürünler Grubunu tamamlamak için global Endüstri Ürünleri Tedarik Devi Saint Gobain ile yollarımızı birleştirdik.

Saint Gobain 66 ülkede faaliyet gösteren,dünyanın en iyi 100 Endüstri Tedarikçi Holdingi arasında yer alan pazarın lider üreticilerinden biri konumunda bulunmaktadır.

Küresel çapta 170.000 den fazla çalışanı ile 62 üretim tesisinde üretim yapan firma endüstri alanında 350 yılın üzerinde bir deneyim sunmaktadır.

Saint Gobain çatı şirketi altında distribütörlük faaliyetlerimizi sürdüreceğimiz NORTON firması Amerikan menşeli olup yaklaşık 160 senelik bilgi birikimine sahiptir.

Başta aşındırıcı grublar olmak üzere Otomotiv ve Tamir Bakım Sektörüne yönelik ürün ve hizmetlerin arzını global çapta sürdüren firma ; yenilikçi çözüm önerileri,Ar-Ge yatırımları,eğitim faaliyetleri ve sektörümüzle ilğili bütün ihtiyaçlara cevap verebilebilen geniş ürün paleti ile pazarın önder kuruluşları arasında başı çekmektedir.

Genel ürün paleti içinde

*Metal İşleme Ürün Grubları
*Manuel ve Makina ile Zımparalama Grubu Ürünler
*Finisaj ve Mİkrofinisaj Grubu Ürünler
* Maskeleme Grubu Ürünler
*Norton Boya Sistemi Grubu Ürünler
*Sağlık ve İş Güvenliği Grubu Ürünler ile ilğili ayrıntılara ekli link vasıtası ile ulaşabilirsiniz.

ICM Boya Sistemleri Anonim Şirketimiz vasıtası ile yürüteceğimiz distribütörlük aksiyonlarımız mevcut Polikim Bölge Teknik Satış Müdürlük ve Yöneticiliklerimizce organize edilecek olup teknik yardım için fabrikamızda bulunan eğitim merkezimiz gerektiğinde size yardım etmekten mutluluk duyacaktır.

İşbirliğimizin her iki şirket ve pazara hayırlı olmasını diler bu vesile ile şirketimize gösterdiğiniz yaklaşım için teşekkür ederim.

Saygılarımla

İbrahim Çelik
Genel Müdür

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir